36 Numara Ayak Olayı Ne Demek? 36 Numara Kaç Santim?

Minyon tipli ve boyunun kısa olması ile bilinen bayanların ayakkabı numarası 36 olarak karşımıza çıkar. 36 numara ayak olayı bundan ibarettir diyebiliriz. Ancak ayakkabı numarası 36 olan her bayanın kesin olarak boyu kısadır, diyemeyiz! Bu nedenle bireyler 36 numara ayak olayı nedir, ne demek sorularına yanıt arayabilir. Özellikle 36 numara kaç santim (cm) en fazla merak edilenler arasında!

36 Numara Ayak Olayı Ne Demek?

Beyler, bayanlarda aradığı özellikler başlığı incelendiğinde kimi beylerin ayak ve parmaklardaki ojeleri beğenirken, kimi beyler de kadınlarda boya baktıkları bilinir. Özellikle günümüz şartlarında ayak fetişizmi denilen akımda, ayak hastası olanlar giderek artmaktadır. İşte bu ayak beğenileri arasında en fazla tercih edilen yani beğenilen numara bayanlarda 36 numara ayak olayı nedir olarak karşımıza çıkıyor!

36 numara ayak olayı, erkeklerin bayanlarda en fazla merak ettiği kriterler arasında. 36 numara ayakkabı giyen bayanların daha sevecen, daha merhametli ve bir o kadar da yatakta daha iyi oldukları biliniyor. Araştırmalara göre cinsellik kategorisinde ayak numarası düşük ve balık etli olan bayanların, yatakta daha iyi performansa sahip oldukları tespit edilmiştir. Bu ayakkabı numaralarını takip eden 36 ve 36.5 şeklinde belirtilmiştir.

36 numara ayak olayı nedir, sorusuna bu şekilde yanıt verilebilir. Araştırmalar ve anketlerden elde edilen verilere göre bu numaraya sahip olan kadınların erkekler üzerinde daha etkin rol aldığı da bilinmektedir. Bu önemli avantaja sahip olan bayanların, erkeklerden daha fazla söz sahibi oldukları, cinsellik konusunda tatminkar olduğu bilinenler arasında.

36 Numara Ayak Ne Demek?

Bildiğiniz gibi yaş ilerledikçe ayak hızla büyür ve uzar. Bu nedenle ergenleşme döneminde boyu yerinde kalanların da ayak uzunluğu sabit kalıyor. Kadınların ayak numarası erkeklere oranla daha kısa olup, yaş ilerlemesine bağlı olarak daha az büyümektedir. Bireyler 36 numara ayak ne demek, nedir diye soru sorabiliyor bu nedenle. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi 36 numara ayak, kişilik yönünden daha fazla etkiye sahiptir.

Erkeklerin çoğu karşı partnerlerde aradığı özellikler sorulduğunda araştırmalar erkeklerin aşağıdaki kriterleri baz aldığı bilinir. Bunlar;

  • Göğüs bölgesindeki etkin şişkinlik
  • Kalçadaki büyüklük
  • Partnerin zevkli ve seksi giyinmesi
  • Saç rengi (kızıl ve sarı)
  • Kirpiklerin uzunluk ve aşırı siyah olması
  • Dudak ruj renkleri ve kullanımı
  • Kadınlardaki boy uzunluğu

36 Numara Kaç Santim?

36 numara 12 cm olarak bilinmektedir. Bunu ölçmek için herhangi bir metre alarak da ayakkabınızı ölçmek mümkün. Bu nedenle ayakkabı numarası kaç santim veya 36 numara kaç cm diye düşünebilirsiniz.

36 numara ayak kaç cm ; 12 santim olarak verilmiştir.

36 numara ayak ölçüsü ; 12 cm (santim) biliniyor.

Bu ölçüler kadın ve erkeklere göre pek değişmez. Bu nedenle 36 numara ayak kaç cm kadın diye soranlar yine aynı yanıtı alacaklardır. Calpol şurup kullananlar

36 numara ayak ojeli hastaları

Bildiğiniz gibi ayak ve parmaklardaki oje hastaları oldukça fazladır. Buna baktığımızda asla kötü bir senaryo düşünülmemelidir. Zira güzele her şey yakışır mantığı vardır. Bu nedenle 36 numara ayak ojeli arayanlar aşağıdaki resimlere bakabilir!

#36numarakirmiziojeliayak

#36numara

#36numaraayak

Özellikle 36 numara ayak tiktok platformunda fazlası ile kullanılmıştı. Söz konusu ilgili videolarda videoyu çeken şahıs, video içinde bulunan kadının ayaklarını çekiyordu. Burada kadının ayak numarası 36 olup, giymiş olduğu ayakkabıyı çıkardığında kadının ayak tırnaklarına oje sürüyordu. Bir nevi oje sürerken, şahsın kendinden geçtiği ve etkisinde kaldığı görülmektedir.

36 numara ayak olayı böylece açıklamış oluyoruz. Sizlerde değişik fantezilere takılıyorsanız bizlere yorum alanından ulaşarak, konu hakkında bilgilendirme veya soru yöneltebilirsiniz.

36 Numara Ayak Olayı Nedir?

Ayakkabı numarası 36 veya 36,5 cm olan bayanların daha çekici, sadık ve bir o kadar da yatakta daha etkili olduğu kişilere kapsayan tiktok üzerinden yapılan videolar ile ortaya atılmış bir durumdur.

36 Numara Ayak Ne Anlama Gelir? Ojeli Resimleri

Bayanların el ve ayaklarına oje sürmeleri erkeklerden tarafından sıkıcı takip edilen ve etkilendikleri önemli adımlardan bir tanesidir. Kadınların ayaklarına oje sürmesi hakkında erkeklere sunulan anketler üzerinden yapılan değerlendirmelere göre oje sürenlere daha fazla yaklaştıkları ve etkilendikleri tespit edilmiştir. 36 numara ayak bu şekilde ortaya atılmıştır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku