Anestol Pomad Ne İşe Yarar? Cinsel Bölgedeki Etkileri Neler?

Anestol pomad ne işe yararcinsel bölgede özellikle kullanıldığında ne gibi etkileri oluyor? Sürüldüğü bölgede uyuşukluğa neden olan emla kremi tercih olarak kullanılan anestol pomad özellikle cinsel bölgedeki kullanımı sonrasında geciktirici etkisi ile tanınmaktadır. Acıyı hafifletici özelliği ile bilinen anestol pomad, günümüz fiyatlarına baktığımızda 30 gr. tüp krem fiyatının 16 – 20 TL arasında satışta olduğunu söyleyebiliriz.

Öte yandan anestol pomad kullanıcı yorumları incelendiğinde kullananların büyük çoğunluğu cinsel birliktelik için tavsiye edildiğini öğrendikten sonra kullanıma bağlı olarak memnuniyet duyduklarını dile getirmişlerdir. Bu nedenle anestol pomad cinsel ilişkide nasıl kullanılır; sorusuna yanıt verenler genelde bayan partnerin cinsel bölgesine iki parmak kadar kremi alıp, iç ile dış bölgesi arasına hafifce masaj yapma şeklinde sürülmesi gerektiği dile getirilmiştir. Yine aynı şekilde anestol pomad erkeklerde kullanımı ise cinsel organının testis ve organ arasındaki alt kısımlara sürülerek kullanılması dile getirilmiştir.

Anestol Pomad Ne İşe Yarar?

Bir tür lokal anestezi kremi olan anestol pomad lokal bölgeyi uyuşturarak olası acı ve ağrıları hızlı şekilde geçiren bir kremdir. Lokal uyuşturucu olması sebebiyle kulak deldirmede, kadınların ağda sırasında kullanması olası ağrı ve acıların önüne geçmektedir. Eczanelerde satılan en iyi 10 lokal anestezikler arasında yerini alan anestol pomad, uygulandığı bölgede uyuşma sağlayarak ortaya çıkan sorunları kısa süre içinde giderir.

Ağrı ve acı gibi şeylerin tümünü kısa sürede yok eden anestol pomad 30 gramlık alüminyum tüpler içinde satılır. Pek çok kadın bu yüzden ağda sırasında ortaya çıkan ağrı ve acıları dindirmek için kullanmaktadır. Hızlı şekilde ağrı ve acıları dindiren anestol pomad sizlere iyi bir lokal anestezi sunabilir. Anestol pomadın etkin maddesi %5 lidokaindir. Anestol pomad kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalı ve doktordan bu konuda yönlendirmeler dahilinde hareket etmek gerekmektedir. Çünkü anestol pomad bilinçsiz kullanımda ciddi sorunlara ve sağlık ile ilgili sıkıntılara sebebiyet verebilecektir. Bu yüzden anestol pomad kullanmadan önce mutlaka doktora başvurmalısınız.

Anestol Pomad Etkileri Neler?

Anestol pomad kreminin içinde yardımcı maddeler olarak metil paraben, propil paraben, polietilen glikol 1500, polietilen glikol 6000, propilen glikol gibi etken maddeler içerir. Bu maddeler küçük bir tüp içinde anestol pomad olarak yer alır. Sizler de anestol pomad ve benzer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak ve kullanmak için mutlaka aile hekiminize başvurmanız gerekmektedir. Aile hekiminizden detaylı şekilde bilgi ve yönlendirmeler alarak artık sizler de anestol pomadı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çünkü anestol pomad lokal anestezi ürünü olduğu için bilinçsiz şekilde kullanım sonrasında büyük sorunları beraberinde getirmektedir bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için sizler de anestol pomad ürününü kullanmadan önce mutlaka doktora danışınız.

Bir çok birey ise uyuşturan krem hangileri, cinsel bölgeyi uyuşturan kremler şeklinde arayış içine girmekte. Çünkü anestol pomad etki süresi baz alındığında kullananların büyük çoğunluğu bu süreçten memnun olması nedeni ile daha fazla tercih edilmektedir. Reçetesiz olarak da satılan bu kremi kullanmadan önce yan etkilerine bakılmalıdır. Cilt hassas bir konu olması nedeni ile kremin içinde çıkan kağıtta bulunan kullanım şekli ve yan etkileri dikkatlice okunmalıdır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku