Detroits Tablet Nedir? Ne İşe Yarar? Detroits Hap Yan Etkileri Fiyatı 2023

Bireyler detroits tablet nedir, detroits hap nedir, ne işe yarar yan etkileri var mı fiyatı gibi sorulara yanıt arayabilir. Detroits tablet ağrı kesici mi kaç gün kullanmayalım gibi önemli bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Detroits Tablet Nedir? Detroits Hap Ne İçin Kullanılır?

Detroits hap nedir? Detroits tabletin yan etkileri nelerdir? Detroits tablet ne için kullanılır ve Detroits tableti kimler kullanmamalıdır? İşte Detroits tablet kapsamında tüm merak edilenler!

Detroits tablet; sarı renkli ve yuvarlak biçimde olmakta, bireylerin çeşitli nitelikler kapsamında değişiklik gösteren ağrılarını gidermektedir. Genel olarak ilacın etkin maddeleri, deksketoprofen ve tiyokolşikosid olmaktadır. Detroits ilacı, 15 ve 20 film kaplı tablet şeklinde, alüminyum folyo ambalajlarda piyasada bulunmaktadır.

İlacın etkin maddelerinden biri olan deksketoprofen, nonsteroid (steroid içermeyen) nitelikte bir ağrıkesici olmaktadır. İlacın diğer etken maddesi tiyokolşikosid ise ağrılı kas spazmlarının sadece semptomlarını gidermeyi amaçlayacak biçimde kullanılmaktadır.

Detroits Tablet Ne İşe Yarar?

Detroits tablet, genel olarak yukarıda belirtilen hususlar kapsamında kullanılmalıdır. Peki belirtilen hususlardan ziyade Detroits tablet ne işe yarar?

Detroits tablet genel olarak aşağıda belirtilen durumlar kapsamında kullanılmaktadır:

 • Kireçlenme
 • Omurganın ağrılı sendromları
 • Yumuşak dokuları etkileyen romatizma
 • Ağrılı ameliyat sonrası oluşan ağrının giderilmesi ve b.

Detroits tablet, belirtilen güçlü rahatsızlıkların giderilmesinde etkili olduğu için mutlaka doktor önerisi eşliğinde kullanılmalıdır. Ayrıca kullanılmadan önce detaylı analiz verilip, ilacın kullanılmaması gereken durumlar da incelenmelidir.

Detroits Hap Nedir? Kimler Detroits Hap Kullanmamalı?

Detroits hapın, günümüzde birçok rahatsızlığa mucizevi çare bulduğu belirtilmektedir. Peki tam olarak bu çok sevilen Detroits hap nedir? Detroits 25 mg nedir? Detroits ilaç yorumları vb. sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Detroits hap, kısa ve net biçimde bir ağrıkesici olarak nitelendirilmektedir. Detroits hapın diğer ağrıkesicilerden seçilen özelliği, genel olarak şiddetli ağrılı hastalıklarda kullanılması durumudur. Dolayısıyla ilaç, hafif baş, diş, boyun ve b. ağrılar kapsamında kullanılmamaktadır. Kullanılmamaktan ziyade, ilacın aşağıda belirtilen bireyler tarafından kullanımı, şiddetle önerilmemektedir:

 • İlacın etken maddelerine herhangi bir alerjisi olan bireyler.
 • Mide ve bağırsak kanaması veya çeşitli sindirim sorunlarını olan bireyler.
 • Hamile ve emzirme döneminde olan kadınlar.
 • Kasların görev yapamama durumu.
 • 18 yaş altı bireyler.
 • İlacın kullanımı kapsamında ishal görüldüğü durumlar ve b.

Detroits hap, belirtilen bireyler tarafından kullanıldığı taktirde, ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bireyler ise detroits hap ne işe yarıyor sorusuna yanıt arayabilir. Kas gevşetici ve ağrı kesici özelliği ile bilinen detroits tablet günümüzde birçok hekim tarafından hastalarına önerilen ilaçlar arasındadır. Ağrılı kas ağrıları, kireçlenme, eklem dışı romatizma, travmalarda ve ameliyat sonrası oluşan ağrıların giderilmesi için kullanılıyor. Ağız yolu ile alınan detroits tablet tok karnına alınması önerilir.

Detroits Tablet Muadili

Genel olarak Detroits tablet muadili, ilacın güçlü etkisinden dolayı oldukça fazla olmaktadır. Detroits tabletin etkisine eşdeğer, olarak nitelendirilen ilaçlar bunlardır:

 1. ASEKET Tiyo 25/4 mg film tablet
 2. DEKSİT 25/4 mg
 3. DESTİYO 25/4 mg
 4. DETROİTS 25/4 mg
 5. DEXCORİL 25/4 mg ve b.

Belirtilen ilaçlardan daha nice Detroits muadili bulunmaktadır.

Genel olarak Detroits hap nedir konusu kapsamında tüm bilgiler bu şekilde olmaktadır. Şayet belirtilen hususlar kapsamında rahatsızlığınız var ise doktor önerisi kapsamında ilacın kullanımına başlayabilirsiniz. Detroits tablet fiyatı 2023 temmuz ayı dahilinde 118 TL den satılmaktadır. Ecopirin nedir neye yarar?

Detroits İlaç Yan Etkileri Neler?

Her ilacın faydaları olduğu gibi yan etkileri de görülebiliyor. Bunlardan biri de detroits tablet olup, detroits hap yan etkileri şeklinde araştırabiliriz. Bunlara bakarsak

 • Kanda pıhtılaşmaya neden olabilir.
 • Kalp krizi riskinde artışa neden olabilir.
 • Bypass ameliyatı geçirenler kullanmamalı.
 • Aşırı kullanmada mide delinmesi, karaciğer ve böbrek ağrısı baş gösterebilir.

Detroits ilaç yorumları güncel

Detroits ilaç kullanıcı yorumları Ahmet S. ; ilacı doktor tavsiyesi ile satın aldım. Ara sıra kas ağrılarım oluyordu ve mükemmel bir kas gevşeticiydi. Ancak günde 1 adetten fazla asla kullanmam tavsiye edilmişti.

Detroits ilaç kullanıcı yorumları Selin K. ; Burnumdan ameliyat geçirmiştim. Estetik doktorum bana detroits ağrı kesici ilacını yazmıştı. Operasyondan sonra burnumda ağrı oluşuyordu geçici olarak ve bu ilaç sayesinde hissetmediğimi anladım.

Detroits ilaç kullanıcı yorumları Kemal C. ; Reçeteye baktığımda arveles yerine bunun yazıldığını görmüştüm. Keşke arveles yazılsaydı diye dert yanıp, bunu kullandıktan sonra doktora bir kez daha hak vermiştim. Ağrıları şiddetle kesiyor kısa sürede.

Detroits 25 MG Nedir?

25 MG detroits tablet, eczanelerde satışa sunulan ağrı kesici bir ilaçtır. Aynı şekilde kas gevşetici özelliği ile bilinmektedir. Bilinen en önemli özelliği ile çoğu doktor tarafından hastalara önerilmektedir.

Detroits Ağrı Kesici Mi?

Detroits hap prospektüs incelendiğinde ağrı kesici, kas gevşetici özelliği ile bilinir. Aşırı kullanıma bağlı olarak yan etkilerinin fazla olması nedeni ile uzman doktorlar tarafından reçeteye tabidir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku