Rus Kadınları Neden Çok Güzel? Rus Kadınlarının Güzellik Sırları 2021

Rus kadınları ve kızlarının neden çok güzel olduklarını hiç düşündünüz mü? Araştırmalara göre rus kadınlarının güzellik sırları hiçbir yerde yok! Üstelik güzel gözlü rus kadınları oldukça alımlı bir yapıya sahip. En güzel kadınlar kim denildiğinde birçok kişinin aklına Rus kadınları gelmektedir. Bu durumu dile getirenler sadece Türk erkekleri değildir. Dünyanın geri kalanında da bu görüş hakimdir. Peki, Rus kadınları neden çok güzel ? Birçok insanın cevabını merak ettiği bu soruya yanıt vereceğiz.

Rusların Güzellik Sırları

Rusların güzel olmasının farklı nedenleri bulunuyor. Bunların bir kısmı doğuştan geliyor. Yani genetik olarak bir güzellikleri söz konusu. Ancak tek neden bu değil. Çünkü Rus kadınları kendilerine çok iyi bakıyorlar, beslenmelerine ve uyku düzenlerine dikkat ediyorlar, makyajlarını çok profesyonel bir şekilde yapıyorlar.

Rus kadınları beslenmelerine çok dikkat ederler. Abur cubur ya da aperatif diye tabir edilen yiyeceklerden genel olarak uzak dururlar. Rus mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden olan çorbalar, Rus kadınlarının en çok tükettiği yemekler arasında yer alır. Bir deniz ürünü olan havyarın, cilt üzerinde son derece olumlu etkilere sahip olduğunu bilinmektedir. Çünkü deniz dibinden çıkarılan havyar, cildin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca gençliği ve güzelliği de uzun yıllar boyunca korumaktadır. Bundan dolayı birçok cilt kreminin ana maddesi havyardır. Rusların havyarı çok sevdiği ve çok tükettiğine şahit olmak mümkündür. Rus kadınlarının güzel olmasında havyarın önemli bir etkisi söz konusudur.

Rus Kadınları Neden Çok Güzel?

Rus kadınları neden çok güzel sorusuna, bir başka yeme alışkanlığından bahsederek de cevap verebiliriz. Bu alışkanlık et yememe üzerine kuruludur. Et ve et yemekleri her ne kadar çok lezzetli olsa da, yaşlanma nedenlerinden birisi olarak kabul edilir. Rus kadınlarının et konusunda pek istekli olmaları, güzel görünmelerinin temel nedenlerinden birisidir.

Rus kadınlarının beslenme noktasında en çok tükettiği bir başka ürün ise somon balığıdır. Somon balığı içinde birçok farklı vitamin ve minarel bulunur. Bu maddelerin cildi koruma ve kırışmasını önleme gibi bir özelliği vardır. Rus kadınları çok sık bir biçimde somon balığı yerler. Hatta haftada bir defa mutlaka somon balığı tüketmektedirler. Balık sayesinde mevcut olan güzelliklerini çok uzun yıllar boyunca muhafaza edebilirler. Rusların ciltlerinin ışıl ışıl parlamasının ana nedenlerinden birisi budur.

Rus kadınları neden çok güzel ile alakalı olarak bir başka önemli durum ise diyettir. Rus kadınlarının normal yemek yeme alışkanlıkları zaten diyet gibidir. Birçok üründen uzak dururlar. Özellikle yağlı yemekleri pek sevmezler. Yağın vücutta birikmesi ile beraber kilo probleminin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Bunun çok iyi bilen Rus kadınları, yağlı yiyeceklerden uzak dururlar. Bu noktada bitkisel beslenmenin ön plana çıktığını söylemek gerekiyor.

Rus Kadınlarının Güzellik Sırları 2021

Genetik Faktörler: Bazı ırklar, doğuştan gelen bir güzelliğe sahiptir. Bu durum tamamen genetiktir. Aynı durum Ruslar için de geçerlidir. Çünkü Rusların mensubu olduğu slav ırkı, dünyanın en güzel ve en dikkat çekici milletleri arasında yer almaktadır. Ruslar genellikle sarışın ya da kumral olmaktadırlar. Boyları da ortalamanın üstünde ve uzundur. Kilo problemleri genellikle yoktur. Omuz aralıkları geniştir. Kalçaları ise dardır. Rus kadınlarının neredeyse hepsi beyaz tenlidir. Bu genetik özellikleri binlerce yıldan beri aynıdır. Korunaklı ve soğuk bir bölgede yaşadıkları için çok sık bir biçimde istilaya uğramamışlardır. Başka milletlerle karışmamışlardır. Bundan dolayı da güzelliklerini her daim korumayı başarmışlardır.

İklim: Rus kadınlarının güzel olmasında iklimin çok büyük bir önemi vardır. Bilindiği üzere Rusya dünyanın en soğuk bölgelerinden birisidir. Hatta Sibirya bölgesinde ölçülen hava sıcaklığı, buranın en soğuk yer olduğunu göstermektedir. Soğuğun güzellik üzerinden çok büyük bir etkisi vardır. Soğuk yerde yaşayan kadınların ciltlerinde kolay kolay bozulma olmaz. Güneşin etkisinin çok düşük olduğu bu toplumlarda, gözlerin renkli olması gibi bir sonuç ortaya çıkar. Rus kadınları güneşe çıkarken mutlaka güneş kremi kullanırlar. Ciltlerinin beyaz kalmasındaki temel nedenlerden birisi bu durumdur. Rus kadınları neden çok güzel sorusu bu şekilde de cevaplanmaktadır.

Makyaj Tercihleri: Rusların güzel olmasında yapmış oldukları makyaj tercihleri çok önemli bir yer tutmaktadır. Rus kadınları çok profesyonel bir şekilde makyaj yaparlar. Genellikle gözlerini ön plana çıkarmak isteyen Rus kadınları, bunun için göz farı ve rimel gibi malzemeleri iyi bir biçimde kullanırlar. Ayrıca eyelineri de bu noktada son derece önemli bir makyaj malzemesi olarak tercih edilmektedir.

Pudra, Rus kadınlarını güzel gösteren bir diğer makyaj malzemesidir. Pudra kullanımı genellikle hafif bir biçimde yapılmaktadır. Çünkü Rus kadınlarının ciltleri zaten beyazdır. Bu yüzden çok fazla pudra sürülmemektedir. Bunun yerine ölçülü ve kararında bir pudra seçimi yapılmaktadır. Ayrıca bazı Rus kadınları, yüzlerindeki beyazlığı örtmek amacı ile kırmızı pudra da kullanabilmektedir. Kırmızı pudranın yüzde çok tatlı durduğu bilinmektedir. Hafif bir kırmızılık, Rus kadınlarını hem güzel hem de seksi göstermektedir.

Ruj seçimi Ruslar için son derece önemlidir. Yaşadıkları yerde havaların her daim soğuk olmasından dolayı, beyaz tenlerini ruj ile renklendirmektedirler. Bu yüzden genellikle parlak ve ışıl ışıl bir ruj seçimi yapılmaktadır. Kırmızı renk, Rus kadınlarının favorisi olmuştur. Bunun yanı sıra bazı pastel renkleri tercih eden Rus kadınları da vardır. Bu şekilde dudakların ön plana çıkması sağlanmaktadır. Ayrıca soğuk havanın dudaklar üzerindeki olumsuz etkisini ortadan kaldırmak için kesinlikle dudak parlatıcısı da kullanılmaktadır. Böylelikle Rus kadınları neden güzel görünüyor durumu da açıklığa kavuşmuş olmaktadır.

En Güzel Rus Kadınları Kızları

Yüzme: Rusya, dünyanın en düşük ısı derecelerine sahip bir ülkedir. Ülkenin kıyısı olduğu bir sıcak deniz söz konusu değildir. Bundan dolayı Ruslar genellikle tatil için ülkemize gelirler. Çünkü Rus kadınlarının yüzmeyi çok sevmesi, en önemli özelliklerinden birisidir. Ancak tatile gelmedikleri vakit ya da kış aylarında, Rus kadınları her daim yüzmektedirler. Bunun için özel kapalı havuzları kullanırlar. Bu havuzlar sayesinde güzelliklerini korurlar. Birçok Rus kadını, haftada en az 2 defa yüzmeye gitmektedir. Bu şekilde vücutlarını formda tutmayı başarmaktadırlar. Yüzmenin kilo verdirici bir etkisi de söz konusudur. Ancak Rus kadınları kilo problemi yaşamadıkları için yüzerek, zinde kalmaktadırlar. Bu sayede vücutları her zaman dinamik ve canlı olarak kalmaktadır.

Bisiklet Sürme: Rus kadınlarının güzelliği, bisiklet sürmeleri ile alakalıdır. Hareketli bir hayat tarzına sahip olan Rus kadınları, hafta için ya da hafta sonu bisiklet sürerek, formlarına dikkat ederler.

İkinci Dünya Savaşı: Her ne kadar bir şehir efsanesi şeklinde anlatılsa da, İkinci dünya savaşının, Rus kadınlarının güzel olması üzerinden bir etkisi söz konusudur. Bu savaşta en çok kaybı veren Rusya, milyonlarca erkek yurttaşını kaybetmiştir. Bundan dolayı kadın sayısı artmıştır. Savaş sonrasında yapılan evlilikler, bu kriter üzerinden gerçekleşmiştir. Çünkü evlenecek kadın sayısı fazla olduğu için erkekler en güzel kadınları seçerek hayatlarını birleştirmişlerdir. Böylelikle ortaya oldukça güzel bir ırk çıkmıştır.

Rus kadınları neden çok güzel sorusu, bu cevaplardan oluşmaktadır. Uzun boylu, renkli gözlü, beyaz tenli ve geniş omuzlu Rus kadınları, son yıllarda birçok Türk erkeği ile evlenmiştir. Ülkemizde yapılan bir araştırmada, Türk erkeklerinin evlenirken tercih ettiği yabancı kadınlar arasında Ruslar ilk sırada yer almaktadır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku