Songül Karlı Yeni İmajı İle Harikalar Esiyor!

Kocasından boşanan ve zor günleri bir bir atlatan Songül Karlı, yeni imajı ile harikalar esmeye devam ediyor. Songül Karlı iç çamaşırsız sütyensiz olarak spor yaparken sosyal medya hesabından resimlerini paylaşması sonrasında hayranlarını şaşırtmaya bu kez de yeni imajı ile merhaba dedi.

Songül Karlı Sütyensiz Spor Yaptı!

Birkaç ay önce bunalıma girip sevenlerinin desteği ile artık hayata daha da pozitif bakan Songül Karlı, sosyal paylaşım hesabından izleyenlerine bir kaç resim atmıştı. Spor yaparken attığı resimler arasında sütyen takmadığı görülen ünlü sanatçı, bir anda ülke gündemine geldi. Hayranlarının arama motorlarının arattırdığı bu paylaşımlara baktığımızda Songül Karlı yaşının ilerlemesine rağmen ne kadar derli toplu olduğunu göstermiş.

Daha önce eşi ile arasında ekonomik sıkıntıların olduğu dava sonrasında Songül Karlı, ekonomik açıdan zor günleri geçirdiğini dile getirmişti. Magazin servislerinde sürekli haberi çıkan ünlü sanatçının bu sorunların üstesinden hızla geldiği gelen açıklamalar arasında. Songül Karlı frikikleri ile de gündeme geliyor ara sıra. Zira son aylarda spor yaparken hem fiziğini hem de kilosunu kontrol altına aldığı gelen görüntüler arasında.

Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde aktif olarak günü geçiren ünlü sanatçının bu aralar instagram hesabı ile sürekli story attığı görülüyor. Son paylaşımlarına baktığında ev ortamında spor yaptığı ve yeni kıyafet denemeleri yaptığı görülmekte. Son gelen bilgilere göre ünlü sanatçının ulusal bir kanalda kadın ve evlilik programı içeren bir projeye start vereceği konuşuluyor!

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku