Andulasyon Nedir? Andulasyon Cihazı Fiyatı 2023

Andulasyon nedir ne işe yarar andulasyon cihazı fiyatı ne kadar şeklinde merak uyandıran soruların yanıtlarını buradan öğrenebilirsiniz. Özellikle bu cihazın ne olduğunu ve hangi amaçla kullanıldığını bilmeyenler çok fazla. Andulasyon kaç TL, andulasyon kullananlar ve yorumlarını da yine buradan görebilirsiniz.

Andulasyon Nedir? Andulasyon Ne Anlama Gelir?

Andülasyon olarak da tabir edilen Andulasyon, son yıllarda popüler olan yeni bir terapi yöntemidir. Bilim insanlarına göre alternatif tıp olarak nitelendirilir hatta tedavi değil bir terapidir. Andulasyon kelime manası olarak salınma, dalgalanma hatta titreme anlamlarına gelir. Mantık olarak dokulara verilen biyofiziksel titreşim ile dokuları ısıtarak sonuç alamaya dayanır. Isınan dokuların içerisinde tutulan sıvılar salınması ile tedavi etmeye dayanır. Kısaca andulasyon nedir? Biz bu soruyu böyle cevaplıyoruz.

Andulasyon farklı bir çok uzmanlık alanına sahip bilim insanı tarafından Almanya’da geliştirilmiştir. Bu ülkede geliştirilip, üretimi yapılan ve başta Avrupa ülkeleri olmak üzere onlarca ülkeye satışı yapılan bu cihazın özelliklerine baktığımızda çok faydasını göreceksiniz. Andulasyon cihazı titreşim özelliği sayesinde kullanıcılara zayıflama alanında etkili bir hizmet sunar.

SİGMA KURALLARI NEDİR?

İnsanların belirli bölgelerinde bazen su toplanabilir. Toplanan bu su, vücudun belirli bir kısmında veya organında baskı yapılması sonucu birtakım ağrıların meydana gelmesine neden olur. Andulasyon cihazı titreşim sayesinde ilgili bölgeye baskı yaparak, masaj gibi kullanılması sayesinde özel tedavi yöntemleri olarak da bilinmektedir.

Andulasyon Cihazı Fiyatı 2022

Bu terapi yöntemi öncelikle spor tıbbında daha sonra diyette daha sonra uyku bozukluklarına kadar bir çok farklı alanda kullanılır. Öncelikle sporcuların ayaklarında oluşan krampların tedavisi için kullanılmıştır. Cihazın fiyatı eski zamanlarda binlerce Euro ile ölçülürdü. Vatandaşlar, Andulasyon cihazı fiyatı kaç TL sorabilir!

Bireyler andulasyon cihazı fiyatı ne kadar, sorusuna yanıt arayabilir. Zira andulasyon kaç TL en fazla merak edilenler arasında olup, medikal bir cihaz olması nedeni ile fiyatların dövize bağlı endekslendiğini belirtelim.

 • MA601 Andumedic3 pro + Charder İkinci El : 145.000 TL
 • Andumedic3 Pro Cihazı İkinci El Andulasyon Cihazı : 75.000 TL
 • Andubalance / Charder MA 601 Andulasyon Cihazı : 86.000 TL
 • Andumedic3 Home Andulasyon Cihazı 2. El : 68.000 TL
 • Charder MA601 Andulasyon Cihazı İkinci El : 57.000 TL
 • Andumedic 3 Yellow Andulasyon Cihazı : 49.000 TL
 • Andumedic3 Pro Andulasyon Cihazı : 69.000 TL
 • Andumedic II Andulasyon Cihazı İkinci El : 43.000 TL
 • Andumedic3 Pro Andulasyon Cihazı 2. El : 47.000 TL

Andulasyon cihazları gelişen teknoloji ışığında mobil hale getirilmiştir. Bu terapi yöntemi şu an sadece bir bölge için bile satın alınabilmektedir. Andulasyon cihazı fiyatı şuan 43 bin Türk Lirasından başlayarak yukarı doğru seyretmektedir. Ülkemizde bu cihaz ağırlıklı olarak bölgesel zayıflama ve şekillendirme isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu cihazın fiyatı 2023 yılında artacak olan döviz kuru nedeni ile daha da yükselebilir. Bu yüzden Andulasyon cihazı fiyatı önümüzdeki aylardan itibaren %40 zam gelme ihtimali var.

Andulasyon İle Zayıflayanlar

Andülasyon terapisinin vücutta meydana getirdiği titreşim ve sıcaklık zayıflamayı hızlandırır. Terapi ile vücuttaki yağ su enerji dengesi sağlanır ve kolajen uyarısı hızlanır. Düzgün bir diyet ve egzersizle uygulanan andulasyon çok kısa bir süre kilo kaybına hatta sıkılaşmaya yardımcı olmaktadır. Andulasyon ile zayıflayanlar haftada 3 kez yarım saatlik terapi ile başarıya ulaşmaktadır. Calpol şurup kullananlar

Andulasyon terapisi uygulayan insanlar kilo verirler hatta daha sağlıklı bir uykuya da kavuşurlar. Uykusunun yanında vücut dengesi de yerine gelen insanlar kaliteli bir hayat geçiş yapmaktadır. Metabolizmaları hızlanmaktadır. Yağ yakımı hat safhaya çıkmaktadır. Tüm bu olumlu etkileri baz alacak olursak denemekte fayda olduğu aşikardır. Bireyler andulasyon ile zayıflayanlar hakkında bilgi almak isteyenler. Ancak bu bireylerin bu cihazın neye faydalı olduğunu bilmeleri gerekiyor öncelikle! Bunlara baktığımızda

 • Stres ve gerginliği düşürüyor
 • Çok iyi kan değerine ulaşmasını sağlıyor
 • ATP enerjisi sağlar
 • Az ödem az ruhsal sorunlar
 • Kramp ve varislerin azalımı
 • Bölgesel zayıflamaya yardımcı

Andulasyon kullanıcı yorumları Berna K. ; Cihazı bir arkadaşım vasıtası ile kullanma fırsatımız olmuştu tabi seans ücreti alınıyor. İlk başlarda aşırı bir titreşim, sonrasında hafif titreşim şeklinde bacak ve kalçalarımdaki selülit için kullandım ben faydasını gördüm ancak bir düzine seans sonrasında.

Andulasyon kullanıcı yorumları Leyna Z. ; Özel terapim sayesinde andulasyon cihazı ile tanışma fırsatım olmuştu. Psikolojik destek alıyordum ve gittiğim destek merkezinde doktorun önermesi ile cihazı kullandık. Aşırı bir fayda gördüm diyebilirim.

Andulasyon kullanıcı yorumları Sedat C. ; Andulasyon, ondülasyon veya andülasyon artık adı ne ise ilk başlarda sanki param ile rezil oluyor hissine kapılmıştım. Sonraki seanslara da katılınca iyi ki de ücret vermişim dedim. Stres ve sinir konusunda rahatlatıyor tabi ki de çevrenin de etkisi fazla.

Andulasyon ne kadar yapılmalı?

Andulasyon ne kadar sıklıkla yapılmalı, faydası veya zararı var mıdır diye düşünebilirsiniz. Her terapinin fazlası zarardır bu nedenle andulasyon haftada 3 gün olmakla beraber 30 – 40 dakika arasında olmalıdır. Aylık bazda ise andulasyon seansları 12 adet ile sınırlı olmalıdır.

Andulasyon Terapisi Nedir?

Andulasyon terapi biyofiziksel bir etkileşim olup, doğrudan kullanıcılara etki eden titreşimleri ifade eder. Bölgesel olmakla beraber vücudun belirli alanlarında kullanılması daha fazla etkiye sahip olur. Her ne kadar bazı sitelerde 15 dakikada 5 cm incelme deseler de, bu bilgi kesin olarak yanlıştır diyebiliriz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku