Anestol Pomad 5 Lidokain Sandoz

%5 lidokain içeren anestol pomad kreminde etkin maddesi lidokain bulunuyor. Cilt yüzeyine uygulanan anestol pomad kremi ülkemizde sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. %5 lidokain içermesi ile bilinen anestol pomad, yardımcı maddelere baktığımızda probil paraben içermekte. Ayrıca metil paraben, polietilen glikol da 1500 – 6000 lü seviyelerde bulunur.

Anestol Pomad 5 krem ne işe yarar?

Kullanıcılar bu gibi kremleri kullanmadan önce doktor tavsiyesi ile almaları, büyük önem taşır. Zira her cilt tipi aynı olmamakla beraber bazı bireylerin cilt tipi, aşırı yağlı veya kuru olmakta. Bu da cilde iyi gelebilecek bir kremin yan etkisine maruz kalması ve cilt üzerinde aşırı bir hassasiyetin olumsuz etkilenmesi ile özdeşleşebilir. Bu nedenle anestol pomad almadan önce veya yorumlara bakmadan önceliğiniz doktor tavsiyesi olmalıdır.

Birçok kullanıcı anestol pomad %5 lidokain içeren krem ne işe yarar, sorusuna yanıt aramakta. Cilt üzeri için kullanılan anestol pomad, homojen olmakla beraber beyaz renkli olan ve kıvamlı bir yapıda pomad olarak tanınır. 30 gramlık tüplerde piyasaya satışa sunulan anestol pomad ambalajına baktığımızda ise alüminyum tüpte bulunmakta. Bu merhemin kullanım amacı aslında uyuşturma olarak tercih edilmesidir. Yani lokal anesteziler de kullanılabilen anestol pomad, bölgesel kullanılan bir tür uyuşturucu krem olarak bilinir. Ayrıca kaşıntılarında önlenmesi amacı ile de tercih edilebilir. Deri üzerindeki yanıklar, kaşıntı, gibi şikayetler için verilmekte.

Anestol Pomad 5 ne işe yarar?

Bireyler reçeteli olarak alabildiği anestol pomad 5 ne işe yarar konusunda yeterli bilgiye sahip olmak isteyebilir. Cilt yanıkları, uyuşturma, deri çatlaklıkları (meme ucu çatlağı için), dudak çatlağı, anüs çevresi tahrişler, hatta boğazdan alınan operasyonlarda kayganlaştırıcı özelliği sayesinde cihazların vücut içine kolayca girmesi içinde tercih edilmektedir.

Krem kullanıcıların çoğu ise anestol pomad krem geciktirici olarak kullanılır mı sorusu geçmekte. Zira uyuşturma hissi vermesi nedeni ile cinsellik konusunda anestol pomad krem geciktirici etkisine de sahiptir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku