Anestol Pomad Fiyatı 2022 Ne Kadar Oldu?

Anestol pomad fiyatı 2022 yılında ne kadar oldu. Eczanede anestol pomad reçetesiz satılır mı gibi soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz. Eczanelerde satılan bir ürün olan Anestol Pomad lokal anestezi uygulanması gereken durumlarda kullanılmaktadır. Lokal bazda uyuşukluk yaparak kısa zamanda acı ve ağrıları dindiren önemli bir krem olan anestol pomad kısa süre içinde acıları ve ağrıları ortadan kaldırması ile meşhur olmuş bir krem türüdür.

Anestol Pomad Fiyat 2022

Anestol pomad pek çok kişi tarafından büyük bir memnuniyet ile kullanılan eczanelerde satılan özel bir üründür. Kadınların ağda yaparken acıları dindirmesi için kullandığı bu ürün aynı zamanda basur acılarını ortadan kaldırması ile de meşhurdur. Pek çok kişi tarafından kullanılan özel bir ürün olan bu ürün anestol pomad doktor tavsiyesi ile eczanelerde satılır.

Anestol pomad 19 ila 25 lira arasında bir fiyat ile eczanelerde satılmaktadır. Bireysel olarak satın alarak kullanabileceğiniz bu ürünün fazla ve aşırı kullanımı büyük sağlık sorunlarına sebep olabilecektir. Bu yüzden anestol pomad ürününü doktor tavsiyesi üzerine kullanmak çok önemlidir. Sizler de olası ağrı ve acılarınızdan kurtulmak için öncelikle aile hekiminize başvurarak onay almanızın ardından bu kremi satın alarak acıların ortadan kaldırılmasında tercih edebilirsiniz.

Lokal anestezi uygulamasında önemli bir etken maddeleri içinde barındıran anestol pomad sizlere profesyonel bir çözüm sunan özel bir üründür. Krem kullanımı ile ağrı ve acı olan bölgelere lokal olarak müdahale etmek mümkün hale gelmiştir.

Anestol Pomad Krem Fiyatı 2022

Sizler de Anestol pomad kullanarak hızlı şekilde olası ağrı ve acılara müdahalede bulunarak kolay bir şekilde ağrılı ve acılı durumların dışına çıkabilirsiniz. Anestol pomad ile artık profesyonel bir şekilde sizler de keyifli bir şekilde zaman geçirebilir sağlık sorunlarınızı minimum düzeye indirebilir ve çok daha keyifli bir durum içine girebilirsiniz. Çünkü anestol pomad size lokal anastezi anlamında piyasada bulunan en özel ürünlerden birisidir.

Anestol pomad cinsel bölgede kullanımı nasıldır?

Anestol pomad krem fiyatı eczanelerde 2022 yılı dahilinde 19 TL olarak satıştadır. Ancak gelen son zamlar dahilinde fiyatta değişiklik olabilir. Krem fiyatını almak için bir kaç eczaneden fiyat teklifi alabilir ve kendi kararınıza göre satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Her eczanede bulunabilen anestol pomad, çoğu eczanelerde reçetesiz olarak satılabildiği için fiyat değişkenliği olabiliyor.

Anestol pomad muadili hangisi?

Anestol pomad krem kullananlar muadilin hangisi olduğunu sorgulayabilir. Zira her ilacın genelde muadili olmakla beraber, devlet bazı ilaçların ucuza satın alınmasına imkan tanımak için ilacın muadilini satın almamızı ister. Ancak yeterli etkinin olmadığını belirtelim. Anestol muadili eşdeğerine baktığımızda Lidestol 30 gr jel, Lokalen % 5 Pomad 30 gr krem, Ksilidin 30 gr pomad örnek verilebilir.

Anestol pomad etkisi ne kadar sürüyor?

Anestol pomad kremi veya jeli genelde lokas bölgelere sürülür. Sürüldüğü andan ortalama 5 dakika içinde etkisini göstermektedir. Anestol krem kullananların çoğu bu jelden oldukça memnun kalmıştır.

Anestol pomad kaç dakikada uyuşturur?

Anestol pomad kaç dakika uyuşturur sorusunda ise genelde ilk 5 dakika içinde şiddetli bir şekilde hissedip sonrasında bir rahatlama hissi verecektir. Eğer sürüldüğü alanda kaşıntı, yanma gibi durumlar yok ise anestol pomad etkisiz olarak hissedilecektir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku