Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri En Yenileri

El işi bebek battaniyesi modellerine ilgi günden güne artmakla beraber, anneler en yeni bebek battaniyesi örgü modellerini görmek isteyebilir. Hazır battaniye örneklerinden farklı olarak el işi ile yapılan modeller daha fazla tutulduğunu ve %100 pamuk ipliği ile işlenenlerin daha fazla satıldığı bilinen bir gerçektir.

Bebek Battaniyesi Örnekleri Yeni

2021 yılının kış ayına geldiğimizde annelerin bebekleri için kendi el emekleriyle bir şeyler yapmak istediğini çoğumuz biliyordur. Soğuk kış aylarında bebeğimizin üşümesini, hasta olmasını önlemek adına, dışarı çıktığımızda yumuşacık iple örülmüş bir bebek battaniyesi ile bebeğimizi sarmak için bu tür örgülere ihtiyaç vardır.

Her annenin marifetli ellerinden yaratıcı ve nefis hayal gücü örnekleriyle sayısız model üretilir. Bu nedenle modeller yer yıl kendilerini yenilerler. 2021 yılı örgü bebek battaniye modellerine baktığımızda kabartmalı açık renklerde bebek battaniyeleri üretildiği görülmektedir. Battaniyelerin açık renkte üretilmelerinin nedeni tabii ki bebeklerin dikkatini çekme olasılığıdır.

Açık renkte kullanılan modeller arasında beyaz, pembe ve mavi renklerinin rövanşta olduğu dikkat çekmektedir. Her yılın modası haline gelmiş çiçek motifleri ve hayvan figürleri de bu sene battaniyeleri donatmaktadır. Bu sayede bebeklerin bilgi becerisi ve ilgisini çekmesi amaçlanmaktadır.

Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri 2021

Tavşan, kalp, yıldız ve çiçek gibi motifler hem akılda kalması kolay hem de çok tatlı gözükmektedir. Her bebeğin hayatında bulunan bu bebek örgü battaniye modelleri benzer örgülerle işlenip daha sonradan üzerlerine desenlerin işlenmesiyle değişken modeller meydana gelmektedir

Genellikle kare ve yuvarlak şeklide oluşturulan motiflerin birleştirilmesinden modeller meydana gelmektedir. Bu modellerin orta kısımları daha yoğun örgü içerirken yan yana birleştirilmesi de tam bir marifet örneğidir. Bebeklerini en güzel şekilde korumak isteyen annelerin bu kış aylarında tek vazgeçilmezleri haline gelen örgü bebek battaniyeleri model ve örneklemeler bakımından bol olmasından dolayı yeni annelere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Henüz cinsiyeti belli olmadan bebeği için bir şeyler yapmak isteyen anneler genellikle beyaz ve sarı renklerini tercih etmektedir. Böylelikle hem her bebeğin cinsiyetini uymakta hem de modası hiç geçmeyen renklerdir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku