Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha Ölecek Mi?

ATV ekranlarında perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha ölecek mi, en fazla merak edilenler arasında. 87. bölümü yayınlanan dizide izleyicilerin çoğu, ormanlık alanda bulunan Züleyha’nın ölüp ölmediği!

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm İzle

87. bölümü yayınlanan dizide reytingler kırılmaya devam ediyor. Son bölümde yayınlanan dizide, kayıp Züleyha’yı  Demir bulmasına rağmen, kucağı ile ağlayarak taşıması, izleyicilerin acaba Züleyha öldü mü, sorusunu akıllara getirdi.  Demir, Ümit ile Züleyha’dan boşanacağını dile getirse de, Züleyha’nın kaçırılması sonrasında tüm gücü ve adamları ile Çukurova’nın her yerini Fekeli ile aramaya koyuldu.

Fekeli, evine gelen ziyaretçilerden aldığı son bilgiler sonrasında hızlıca Fikret’e ulaşmaya çalışır. Ancak Fikret, ormanlık alanda Züleyha’yı yakalamış ve arkasından gelen araca aldırış etmeden onu başka bir alana götürmüştür. Züleyha’nın aracını başka bir alanda bulan Demir,  aracı çalan hırsızı yakalayarak, aracı nerede gördüğünü söylemesini istemiştir. Kısa sürede olay yerine giden Fekeli ve Demir, Züleyha’nın canlı bedenini göreceklerdir.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Ölecek Mi?

Bir önceki bölümde Züleyha ile Sevda İstanbul’a gitmiş ve güvendikleri adamın aslında kadın düşkünü olan bir ağa olduğunu anlarlar. Kısa sürede kadın ve bir çocuğun da olduğunu öğrenen ikili, Demir’in bir kardeşinin de olduğunu fark ederler. Bunu bilen Fekeli’ye dile getirseler de, Fekeli durumdan bihaber olmuşçasına arka plandaki Fikret’e bir an önce ulaşmanın daha mantıklı olduğunu düşünür.

Züleyha’nın ormanlık alanda bırakılmış gören Demir askerler eşliğinde eşini kucaklayarak oradan uzaklaşır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku