Dr.Feridun Kunak Muayene Ücreti 2021

Ekranlarda sıklıkla gördüğünüz Feridun Kunak, sabah programlarında başta ortopedi ve travmatoloji bölümleri olmakla beraber birçok kronik hastalıklarda vermiş olduğu bilgilendirici tavsiyeler ile adından fazlası ile söz etmeyi başarmıştır. Ekran karşısında izleyiciler ise bu tür sorunlarda doğrudan Feridun Kunak ile temas kurmayı düşünmekte. Bu nedenle Feridun Kunak muayenesine gitmeden önce ücretlerin ne kadar olduğunu ve nerede hizmet verdiğini araştırmakta. İzleyicilerin çoğunluğu ise Feridun Kunak muayene ücreti ne kadar şeklinde!

Feridun Kunak Kimdir?

İlk, orta, lise tahsillerini Ankara’da yapmıştır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur ayrıca görev yerlerine bakarsak; Bursa Mustafa Kemalpaşa Hükümet Tabipliği İstanbul’da bulunuyor. Askerlik görevini ise Van Erciş Devlet Hastanesinde Başhekimlik olarak yapmıştır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi acil bölüm sorumlusu olarak da görevde bulunmuştur. Gazi Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü, Belediye hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı 1992-2009 Sağlık Bakanlığı Ankara Gazi Devlet Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yaptı. Şuan ise muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Ayrıca Feridun Kunak bağlı olduğu üyeliklere bakarsak; Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği, Akupunktur Derneği ve Türk Futbol Federasyonuna üyelikleri bulunuyor.

Feridun Kunak Muayene Ücreti Ne Kadar?

Şuan ki bilgiler eşliğinde muayene gidenler öncelikle 800 TL ödeyecekler. 1 muayene ve 2 kez kontrol olmakla beraber 3  seans için ödenecek tutarın 800 TL ile başlayacağını belirtelim. Dr. Feridun Kunak muayenesinde bulunduğu günler ise Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri hazır olarak bulunmaktadır. Buna göre randevu alınması önerilir. Diğer işlem ücretleri için önceden 0312 432 13 70 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Feridun Kunak muayenesi nerede diye soru soranlar; Bülbülderesi Caddesi No 59/A Sema Apt. Seyranbağlari / ANKARA adresi geçmekte. 2 adet telefon numarası bulunan muayenin +90 (312) 432 13 70 ile +90 (312) 434 27 08 başlamakta. Dr Feridun Kunak baktığı hastalıklar ve hizmetlere bakarsak; yani uzmanlık alanları hangileri şeklinde soru soranlar, ortopedi, akupunktur, masaj, ozon tedavisi, fitoterapi, sülük tedavisi ve kupa tedavisi yapmakta.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku