Emla Krem Nedir? Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri Neler?

Emla krem aldığınızda acaba bu krem ne işe yarar, yan etkileri var mı şeklinde soruların yanıtlanmasını düşünebilirsiniz. Zira ağda öncesi, geciktirici etkisi, kaş ve yanak yüzeyindeki tüylerin alınması öncesinde, gibi bir çok faal etki gösterdiği için kullanılmakta. Eczanelerde reçetesiz olarak satın alınabilen emla krem, ne SGK ne de bağkur tarafından karşılanmamakta. Bu nedenle ücret verilerek emla krem satın alınabilir. Emla krem vajinusmus olarak bayanlarda kullanıldığı gibi, erkeklerde geciktirici olarak da belirtilmiştir.

Emla Krem Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Özellikle belli bir yaş grubundaki bayanların sıklıkla merak ettiği, denediği ve aldığı krem, Emla, içeriğindeki lidokain ve prilokain ile son derece popüler bir üründür. Emla Krem, haricen uygulanan ve uyuşturucu etkisi gösteren medikal bir üründür. Bu yüzden de tercih edenler belli bir kitledir. Krem, en basit tarifle, sürüldüğü yerde geçici bir süreliğine hissizliğe neden olmaktadır. Bu etkisi sayesinde, özellikle belli yaş aralığındaki kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Söz konusu krem, sadece kadınların değil, erkeklerin de tercih ettiği bir kremdir.

Krem, bazı deri üstü cerrahi operasyonlarda kullanılabilmektedir. Bu tip kullanımı oldukça sınırlıdır. Asıl kullanım yeri ise gündelik hayatın kimi aşamalarıdır. Kalıcı dövme yaptırırken, ağda sırasında, lazer epilasyon uygulamalarında rağbet gören Emla, eczanelerde rahatlıkla temin edilebilir. Bazen cinsel ilişki korkularının veya ağrılarının önlenmesi için de tercih edilebilen ürün, sünnetlerde ve sporcuların vücutlarına uyguladıkları sir ağdalarda da kullanılmaktadır. Emla Krem’in uygulanacağı yerin mutlaka temizlenmiş olması gerekmektedir. Gerekirse istenen bölgenin yıkanması ve ardından kurulanması gereklidir. Sonrası kremin bölgeye sürülüp yavaş masaj hareketleriyle yedirilmesi ve sonrasında da en az 45 dakika beklenmesi gerekmektedir. Eğer hissizlik henüz oluşmamışsa, beşer dakika arayla denenebilir ya da az krem uygulanmış olabileceğinden krem uygulaması tekrarlanabilir.

Emla Krem Geciktirici Etkisi Var Mı?

Doktorlardan alınan bilgilere göre; emla krem sürülen yerin genelde hissizlik uyandırdığı görülmesi nedeni ile geciktirici olarak kullanılması görülmüştür. Özellikle erkeklerde geciktirici etkisi yapan doğal kremler arasında emla krem kullananların sayısı giderek artmaktadır. Kullananların farklı krem veya diğer harici ürünlere aşırı hassasiyetleri ya da alerjileri varsa, Emla Krem kullanılmadan önce denenmelidir. Bunun için ise kolun iç yüzeyine çok az miktarda sürülerek denenebilir. Eğer bir saat sonunda hiçbir değişiklik gözlenmiyorsa, Emla Krem’in içeriğindeki malzemelere alerji olmadığı anlaşılabilecektir.

Emla kremin yan etkilerine baktığımızda, cilt yüzeyinde hassas ciltler üzerinde nadir bir şekilde kızarıklık hissi verdiği görülmüştür. Emla krem kullananlar bu nedenle ciltlerindeki yan etkileri dikkatlice takip etmelidir. Aksi bir durumda cilt doktoruna danışarak satın alınmalıdır. Emla krem kullanımına bakıldığında ağızdan alınmaz! Cilt yüzeyine parmaklarınız ile masaj yapar gibi sürülmelidir.

Emla Kremle İlişkiye Girenler

Emla krem kullananlar yapmış olduğu açıklamalara göre başta ekşi sözlükte olmak üzere bir çok platformda memnun kaldıkları belirtilmiştir. Kullanan çoğu birey, kremi ilgili bölgeye sürdükten sonra zevkin daha doruklara çıktığı ancak temas halinde çok kayganlık hissi vermesi ile erkek partnerin beklenenden daha fazla iyi performans gösterdiği söylenmiştir. Aynı şekilde bayanlarda emla krem kullanımı sonrasında bir yanma durumunun olmadığı da belirtilen açıklamalar arasında.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku