Megan Fox Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu Kaç? Estetiksiz Hali

Dünyaca ünlü sanatçı Megan Fox hakkında bilmedikleriniz arasında boyu kaç, sevgilisi kim, estetiksiz resmi ve kaç yaşında olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. Tüm güzelliği ile kendine hayran bırakan yıldız Megan Fox makyajı ile de oldukça dikkat çekiyor. Kadınlar için makyaj oldukça önemli. Yüz kusurlarınızın örtülmesinde de makyaj sırlarına hakim olmanız şart. Güzel yıldız Megan Fox’a uygulanan makyaj da güzelliğinize güzellik katacak cinsten.

Megan Fox Kaç Yaşında?

1986 doğumlu olan Megan Fox, 2021 yılı itibari ile 34 yaşındadır. Evliliğini 2010-2020 yılları arasında Brian Austin Green ile yapan Megan Fox, 3 çocuğa sahiptir. Öncelikle makyaj yapabilmeniz için çeşitli makyaj ürünlerine vakıf olmanız gerekiyor. Bu bakımdan makyaj setleri hayat kurtaracak. Hemen hemen her markada bulabileceğiniz makyaj ürünlerini satın alarak işe başlamanızda yarar var. Öncelikle makyaj yapmadan önce yüzünüzü makyaja hazır hale getirmeniz gerekiyor. Bu bakımdan makyaj yapmaya başlamadan önce yüzünüzü mutlaka temizlemelisiniz. Yüz temizleme jelleri ile yüzünüzü temizledikten sonra iyice durulayın.

Ardından ise yüzünüze ince bir krem sürerek işe başlayabilirsiniz. Krem yerine güneş koruyucu da uygulamanız mümkün. Yüz tipinize uygun bir fondöten seçiminde bulunmanız şart. Cilt tonuna uygun fondöten alma işleminde deneme yaparken boynunuzda küçük bir uygulama yapmanız gerekir. Eğer fondöten cildinizde kaybolursa sizin için uygun bir fondöten tercihinde bulunmuş olursunuz.

Megan Fox makyajı için yanınızda bir de koyu bir fondöten olmalı. Koyu fondöten gölgeleme işlemleri için uygun olacaktır. Cildiniz yağlı ise su bazlı ya da buna uygun bir fondöten tercih etmenizde yarar var. Cildinizi nemlendirdikten sonra fondöten fırçası ile yüzünüzdeki kusurları kapatın.  Yüzünüzün aynı renk tonuna sahip olması bu makyajda oldukça önemlidir. Ardından ise koyu fondöteni elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayarak gölgeleme işlemlerinde bulunun. Gölgeleme işlemleri bittikten sonra ise fondöten sürme işlemini sonlandırmış olacaksınız.

Megan Fox Sevgilisi Kim?

Megan Fox güncel sevgilisini merak eden ergenlere yanıtımız şu olacaktır. Ülkenin sorunu bitti kalkmışsınız Megan Fox’un sevgilisini arıyorsunuz. Korkmayın zira Rock Yıldızı Sevgilisi Machine Gun Kelly olduğunu belirtelim. Ayrıca bu kadının 34 yaşında olduğuna da inanmıyorum resmen benden yaşlı ben 31 yaşımdayım bu kadın nasıl olurda 34 yaşında yalan len.

Pudra Kullanımı: Kullanmanız gereken bir başka ürün ise pudra. Pudra hem mat bir görünüm elde etmenizi sağlayacak hem de cildinizin pürüzsüz görünmesine neden olacak. Yine cildinize uygun bir pudra seçimi yaptıktan sonra fırçanızla yüzünüze iyice dağıtın. Dağıtma işleminden sonra ise koyu renk olan bölgeye yoğunlaştırma yapmanızda yarar var. Eğer T bölgesi dediğimiz kısımda yani alın-çene ve burun çevresinde yağlanmalar var ise bu bölgelere uygun hafif bir fondöten uygulaması ile üstünden geçebilirsiniz.

Megan Fox Göz Makyajı:Göz makyajına geçtiğimizde ise sizi biraz daha fazla uğraştıracak işlemlere hazır olun. Göz makyajı bakışlarınızı etkiler. Göz çevresi ve göz kapaklarınıza fondöten renginden daha açık tonlarda pudra kapatıcı uygulamanızda yarar var. Böylelikle göz çevreniz daha aydınlık bir görünüme sahip olacak.  Göz makyajında dikkat etmeniz gereken bir başka etmen ise göz büyüklüğünüz. Buna uygun bir makyaj yapılması gerekir. Eğer küçük gözlere sahipseniz makyaj ile bu tip gözleri büyük göstermek mümkün. Özellikle Megan Fox makyajına benzeyebilmesi için etkileyici bir göz yapısı elde edilmeli. Bu anlamda gözlerinizin alt ve üst kısımlarında iç noktalarında ten rengine yakın yağlı göz kalemlerinden sürmeniz uygun olacak. Bunu beyaz renkte bir göz kalemi uygulayarak da sağlamanız mümkündür. Daha sonra ise gözünüzün altına koyu gri ya da siyak renklerinde bir göz kalemi çekin. Göz kalemi çekerken dışarıya taşırmamaya özen göstermelisiniz. Kalem çekme işlemlerini bittikten sonra parmak uçlarınız ile hafif dokunarak yaydırın. Böylelikle biraz daha buğulu gözlere sahip olmanız mümkün olur.

Megan Fox Boyu Kaç?

Arkadaşlar aradığınız ve öğrenmek istediğiniz o kadar cins sorular var ki, inanasım gelmiyor. Her neyse Megan Fox boyu kaç diyenler, 1.63 metre sanki bu bilgiyi alınca başınız göğe erecek ulen. Eyeliner sürmek bazı bayanlara zor gelebilir.  Ancak düzgün bir şekilde eyeliner sürme işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde oldukça etkileyici bir göz makyajına sahip olacaksınız. Bunun için gözünüzün etrafına bant koyabilir ve bu bant çizgisine uygun br şekilde eyeliner çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eyeliner ile işiniz bittiğine göre sıra geldi rimel sürme işlemine.

Rimel alırken kirpiklerinize uygun seçimler yapmalısınız. Eğer dolgun olmayan ve ince kirpikleriniz var ise kalın uçlu bir rimel seçerek kirpiklerinizi daha belirgin hale getirmeniz gerekecek. Daha sonra ise sürme işlemi esnasında aşağı doğru bakmanız daha düzgün bir sürüş işlemini gerçekleştirmeniz bakımından önem taşır.

Allık Kullanımı: Allık sürerken ise dikkat etmeniz gereken yine ten rengine uygun bir allık seçmek. Pembe, şeftali ya da kumral tonlarında karşınıza çıkan allıklardan hem ten renginize uygun olanı hem de Megan Fox’ un kullandığı tonlara yakın olan bir seçimde bulunmanız gerekir. Daha çok pembe tonlarında ancak parlak olmayan mat tonlarda bir seçim yapmanız yerinde olacak. Allık fırçanız ile dağıtımını düzgünce yapmanız bu noktada büyük önem taşır.

Megan Fox Estetiksiz Hali Resimleri

O kadar sorunlar arasında bu kadının estetiksiz halini merak edenler var yahu! Ne yapalım bizde sizler için araştırdık ve net resimleri bulduk. Sakın ola kadına bakarak asılmayın ulen… Allık kullanırken elmacık kemiklerinizin tam üstünden başlayarak aşağı doğru hareketler ile fırçanızı kullanın. Daha sonra burnunuzun üzerinden ve alnınızın üzerinden de hafifçe bir uygulama yapın. Eğer sürdüğünüz allık fazla geldi ise bunun üzerinden pamukla geçerek hafifletebilirsiniz.

Dudak Makyajı: Dudak makyajına geldiğimizde ise Megan Fox’ un daha çok pembe tonlarında bir seçim yaptığını söylemek mümkün. Bu amaçla yapmanız gereken parlak ve pembe tonlarında bir ruj almak olacak. Islak bir görünüme sahip olan rujlardan satın alabilirsiniz. Öncelikle dudaklarınıza kapatıcı uyguladıktan sonra üzerine dudak kalemi ile çizmeniz gerekiyor. Daha sonra rujunuzu taşırmadan dikkatli bir şekilde sürebilirsiniz.

Dudak makyajına başlamadan önce dudak nemlendirici kullanmanızda yerinde olacak. Pürüzsüz dudaklar adına dudaklarınızı bol bol nemlendirmenizde yarar var. Dudak makyajında bilmeniz gereken püf nokta ise açık renk rujların dudaklarınızı olduğundan daha kalın göstermesi. Eğer kalın dudaklara sahip olmak istiyorsanız kemik renginde bir kalemle dudağınızı çerçeve yaptıktan sonra iyice dağıtın. Keskinliğini aldıktan sonra dolgulama işlemleri için dudaklarınıza önce kapatıcı uygulayın. Ardından ruj sürün. Daha sonra üzerine tekrar kapatıcı uygulayarak ruj sürme işlemini gerçekleştirin. Böylelikle daha kalın bir dudağa sahip olacaksınız.

Maskara uygulamasında ise koyu ya da siyah tonlar işinizi görecek. Gözlerin daha büyük ve etkileyici bakışlara sahip olması adına maskara sürme işlemini dikkatli bir şekilde yapmanızda yarar var.

Higlighter: En son olarak da higlighter uygulamasına geçebilirsiniz. Megan Fox makyajı incelendiğinde yanak kısımlarının hafif bir şekilde parladığını göreceksiniz. Bu parlama kısımları highlighter sayesinde gerçekleşir. Fırçanızla elmacık kemiklerinizin üst kısmını, burnunuzun uç kısmını ve kaşlarınızın orta kısmına doğru hafif bir şekilde uygulama yapmanız gerekiyor. İşte Megan Fox makyajını uygulamak bu kadar basit. Sadece biraz zamanınızı alabilir.

Makyaj için gerekli olan ürünler;

Makyaj yapabilmek adına edinmeniz gereken olmazsa olmaz makyaj ürünleri vardır. Yüz kusurlarını kapatmak ve teninizin kusursuz görünmesini sağlamak amacıyla en önemli makyaj ürünlerinden biri de fondötendir. Fondötenden sonra ise kapatıcı hayat kurtarır. Ciltte bulunan lekelerin ve ton farklılığının giderilmesi açısından mutlaka kapatıcılardan yararlanılması gerekir. Bu ürünleri seçerken ise yardım almanız da yarar.

Her cilt tipine uygun birbirinden farklı tonlarda fondöten ve kapatıcılar mevcuttur. Yağlı ciltler için farklı, kuru ciltler için farklıdır. Bu ayrıma dikkat edilmediği taktirde ise cildinizde makyaj sonrası sivilceler çıkabilir. Ya da tahrişler meydana gelebilir. Pudra seçimi de oldukça önemli. Makyajın sabitlenmesi bakımından bu pudralardan yararlanmanız gerekiyor. Özellikle pudra daha doğal bir görünüm elde etmeniz açısından da büyük önem taşıyor.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku