Şems Aslanın Zayıflama Formülleri 2021

Bilgi birikimden kaynaklı olarak Şems Aslan üzerinden sunulan kilo verme tüyolarının son zamanlarda bir hayli ilgi gördüğü açıktır. Bu anlamda kilo vermek isteyenlere özel çeşitli formüllerin ortaya atılması temel alınır. Şems Aslanın zayıflama formülleri nelerdir merak ediyorsanız da karşınıza pek çok kür çıkacaktır. Başta malzemeler arkasından hazırlama ve uygulamalara geçiş yapılır. Sonuç olarak da düzenli kullanımları kapsamında fazla kiloların atılması mümkün olmakta.

Bunun için özel içeriklerinden bazıları olarak;

 • Altın yoğurt tarifleri kapsamında zayıflama uygulamalarını paylaşmaya devam ediyor.
 • Özel zayıflama kahvelerine dahi yer verildiğini belirtmek gereklidir.
 • Çeşitli diyet programlarının da bu anlamda karşınıza çıkması söz konusudur.
 • Kürleri kapsamında fazla yağların atılması da esas alınıyor.

Tüm bu içeriklerin ayrı ayrı ele alınması daha doğru olacaktır. Malzemeleri çerçevesinde özel kürlere ya da kahvelere yer verilir. Sonuç olarak da düzenli tüketimlerine yer vermeniz durumunda sonucu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Basit Zayıflama Kürü Tarifleri

Şems Aslan kapsamında çeşitli formüllerden zayıflamalara yer verilmesi mümkün olmakta. Öyle ki bunlar arasında en basit olanını dile getirmek gereklidir. Yoğurt kapsamında hazırlanan tarifler çerçevesinde hızlı kilo vermeniz esas alınıyor. Bunun için de hazırlık ve uygulama evrelerinden söz edecek olursak;

-Tarifin Malzemeleri; Baştan da belirttiğimiz gibi yoğurt üzerinden hazırlıklarına yer veriliyor. Sadece 3 yemek kaşığı kadar yoğurt kullanımlarına yer vermeniz mümkün olmakta. Bunun akabinde yarım çay kaşığı kadar da toz zencefiller eklenir. Yine yarım çay kaşığı kadar zerdeçal üzerinden de kürün hazırlıklarında bulunmanız gereklidir.

-Tarife Hazırlığı; Hazırlık aşamalarında da tüm malzemelerin cam bir kase içerisinde iyice karıştırılması gereklidir. Hazırlanan tarifin oda sıcaklığında temin edilmesinde herhangi bir sakınca olmadığını da söylemek gerekiyor.

-Tüketim Kuralları; Tüketimi için mutlaka talimatları göz önünde bulundurmak gereklidir. Öyle ki sabah ile akşam yemeklerinden önce olacak şekilde tüketmeniz önem arz eder. Üstelik karışımın hemen arkasından 1 bardak kadar su içmeniz de isteniyor. Bunların yanı sıra tüketildikten 20 dakika sonrasına kadar herhangi bir şey yememeniz gereklidir. 15 gün içerisinde de sadece 2 kere tüketmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında alışan bünye için günde 1 kere olarak tüketmeniz mümkün.

Malzemeler ve hazırlık aşamalarından ziyade tüketim evreleri de burada önem arz eder. Bunun için de tam olarak tüm detaylarına göz atmanız ve arkasından da değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Şems Aslan’dan Hızlı Zayıflama Formülleri

Formüllerin her geçen gün artış gösterdiğini baştan belirtmek gereklidir. Bu anlamda Şems Aslan zayıflama formülleri nelerdir incelemelere başvurmanız ve arkasından da uygulamalardan yana ilerlemeniz gerekiyor. Bunlar arasında ilgi gören bir diğer kürün de yağları parçaladığını belirtmek gereklidir. Eriten içecek tarifi olarak da karşımıza çıkıyor. Fazla yağların vücuttan atılmasına yönelik bu içeceklerin temin edilmesi gerektiğini göreceksiniz.

Sonuç olarak da malzemelerin;

 • 1 tane elma kurusuna ihtiyacınız olacaktır.
 • 4’er tane olacak şekilde de kuru incir ve kuru kayısı karışımlara eklenir.
 • 1 demet olarak da taze nane yapraklarından ilerlemeniz gerekir.
 • 4 dilim kadar da ayvaya ihtiyaç duyuruluyor.
 • Son olarak da bal ilavesinden sonuç alacaksınız.

Tüm malzemelerin öne suda kaynatılması gereklidir. Sudan kaynatırken balın en son ilave edilmesine dikkat etmelisiniz. Şeker ölçülerine dikkat etmeniz halinde ilavelerden yana içeceğin hazırlanması mümkün olmakta. Bu anlamda haftada 1 ile 1,5 litre aralığında tüketimlerine yer verilmesi isteniyor. Daha fazlası zararlı olacağı için mutlaka ölçülerini de ayarlayarak temin edilmesi gereklidir.

5 Günde 2 Kilo Verilen Formülü

Kilo verme formülleri arasında günlük çalışmaları ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Direk olarak 5 gün içerisinde 2 kilo verdiren formüllerinden de yola çıkmanıza izin verilir. Bunun için de başta 1 tane rendelenmiş yeşil elmaya ihtiyacınız olacağını belirtmek gereklidir. Hemen arkasından da yine 1 tane rendelenmiş olarak kırmızı pancarın temin edilmesi isteniyor. Yine rendelenmiş olacak şekilde 1 tane havuç eklemeniz önemlidir.

Bunların temin edilmesi durumunda hazırlıkları için;

 • Elma, kırmızı pancar ve havuçların önce fırın tepsisi üzerinden pişirilmesi gereklidir.
 • 170 dereceye kadar maksimum 35 dakika pişirilmesi yeterli olacaktır.
 • Kutu ve çıtır hale gelene kadar fırında kalması önem arz eder.
 • Sonrasında üzerine 1 kaynar bardak su eklenmelidir.
 • 1 tatlı kaşığı kadar da kahve ilave ederek 5 dakika demlenmesi gerekiyor.
 • Tüm sabah, ahşam ve öğlen öğünlerinden 20 dakika öncesi kadar içilmesi gereklidir.

Yine özel kürler kapsamında hızlı kilo vermeniz mümkün olmakta. Kürleri takip ederek tercihlerde bulunmanız bu anlamda yeterli olacaktır. Sadece kür tariflerine yer verilmesinden kaynaklı öğünleri bireylerin tercih etmesi gereklidir. Protein, kalsiyum ve karbonhidrat dengelerini de ayarlamanız halinde belirtilen kürler üzerinden kilo kayıpları ile karşı karşıya kalmanız mümkün olacaktır.

Şems Aslan’dan Zayıflama Kahvesi

Farklı olarak sadece kürlere değil özel kahve içeriklerine de yer veriliyor. Zayıflama kahvesi adı altından da yine faydalı içeriklere yer verilmesi söz konusudur. Hazırlanış ve kullanım talimatlarına göz atmanız halinde kahve tüketimlerinden de kilo vermeniz mümkün olacaktır.

Bu anlamda karşınıza çıkacak olan aşamaları;

-Kahve Malzemeleri; Başta temel olarak 1 avuç kadar nohutun temin edilmesi gerektiğini göreceksiniz. Hemen arkasından da 1 su bardağı kadar sıcak suya ihtiyaç duyulur. Kahvenin temel malzemeleri olarak nohut ile su karşınıza çıkacaktır.

-Kahve Hazırlanışı; Hazırlık aşamalarında da nohut çayına yer verilir. Nitekim bir gün öncesinden temin edilmesi halinde sonuç alınıyor. Başta bir önceki gün cam kavanoz içerisine nohutları eklemeniz ve üzerine sıcak su ilave etmeniz önemlidir. Tüm bunların akabinde de bir gün bekleyerek çay haline gelecektir.  Bekleyen çayın ertesi gün aç karnına olacak şekilde tüketilmesi gerekiyor. Öyle ki kahvaltının yaklaşık olarak 25 dakika sonra yapılması burada önemlidir. 7 gün uygulama akabinde 7 gün ara vermeniz ve kürü tekrarlamanız yeterli olacaktır.

Kahve kürü çerçevesinde de hızlı kilo vermeniz esas alınır. Nohut özleri çerçevesinde kahve hazırlıklarından söz edilir. Öyle ki kahvaltıdan önce tüketilmesinden kaynaklı olarak da bu ismi aldığını anlıyoruz. Öğünlerde değil sadece sabahları kahvaltıdan önce tüketilmesi önem arz ediyor. Uygulamalarına göz atanların hataya yer vermeden kahve tüketimlerine bulunmaları söz konusudur.

Şems Aslan’dan Zayıflama İçecekleri

Besinler üzerinden çeşitli içeceklere de yer verildiğini göreceksiniz. Bu anlamda sadece yemek formüllerinden değil zayıflamak adına içeceklerden de ilerlemeniz mümkün olmakta. Bunun için de özel olarak çay tariflerini sunmaya devam ediyor. Yine gerekli malzemeleri temin ederek hazırlıklarına geçmeniz ve tüketmeniz gerektiğini göreceksiniz.

Bunun için;

 • 1 litre kadar sıcak su
 • 1 küçük kaşık safran
 • 2 tane kuru incir
 • Reyhan
 • Taze nane

Geçerli malzemelerin temin edilmesi durumunda hazırlıklarına geçmek çok kolay. Bunun için yukarıda belirttiğimiz malzemelerin sıcak su içerisine atılması gereklidir. Sıcak su içinde yaklaşık olarak bir buçuk saat kadar bekletilmesi isteniyor. Tam olarak bu süre çerçevesinde demlenmesi esas alınır. Demlenmesinin arkasından da tüketimlerine yer verilir. Bunun için haftada sadece 2 gün boyunca içmeniz gerekiyor. Fazlası zararlı olacağından belirtilen miktarlarda tüketilmesi daha doğrudur.

Formülleri Kimler Kullanabilir ?

Zayıflama formüllerinden aşırı kilolarından kurtulmak isteyen herkesin faydalanması mümkün olmakta. Tamamen doğal olmasından kaynaklı olarak herhangi bir zararı ile karşı karşıya kalınması mümkün olmayacaktır. Hiçbir yan etkisinin de şimdiye kadar baş göstermediği ifade edilir. Kiloların kontrol altında olması adına hazırlanan kürlerden ya da çaylardan yola çıkabilirsiniz.

Bu sayede kişilerin;

 • Metabolizma hızlarının zamanla artış gösterdiğini belirtmek gereklidir.
 • Fazla kiloların kontrol altında olması adına da fayda sağlayan kürlere yer verilir.
 • Zahmetsiz olmasından kaynaklı olarak da kilo vermek isteyenlerin tercihi halindedir.
 • Her zamanki beslenme düzeni kapsamında ilerleyenlerin dahi sonuç almaları sağlanır.
 • Kısa sürede hazırlanması ve tüketilmesi de formüllerin bir diğer avantajlı özelliğidir.

Her ne kadar spor yapılmadan da zayıflanacağı ifade edilse de aslında sağlıklı yaşam için egzersizler önem arz eder. Bunun için de mutlaka hangi formülden ilerlerseniz ilerleyin sporu da göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır. Bu anlamda altın yoğurtlar, kahveler ya da diğer formüller üzerinden sonuç almanız daha kısa sürecektir.

Şems Aslan’dan Son Tarifler Nelerdir ?

Güncel olarak zayıflatma tariflerini sunmaya devam ediyor. Bu anlamda kapsamlı olarak ayrı bir tarifinden de söz etmek gereklidir. Nitekim kesik süt üzerinden hazırlanan tarifi kapsamında yine hızla kilo vermeniz esas alınıyor. Bunun için de diğer formüllerinde olduğu gibi malzemelere, yapım aşamalarına ve tüketimlerine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Ancak bu detaylar çerçevesinde sonuç almanız mümkün olmakta.

Başta malzemelerinize göz atacak olursak;

 • Kesik süt suyundan hazırlandığını göreceksiniz. 1 bardak kadar kesik süt elde etmek için içerisine limon sıkmanız dahi mümkün olmakta.
 • 1 tutam kadar dereotu ile maydanoz da kür içerisinde yerini alır.
 • Yine bir tutam kadar fesleğen kullanımlarına da yer verilir.
 • Kanı temizlemek adına da faydalı olan balın 1 kaşık kadar ilave edilmesi gereklidir.
 • 1 bardak ayranın da formül içerisinde bulunduğunu göreceksiniz.
 • Son olarak yarım çay bardağı kadar da su ilavesine ihtiyaç duyulur.

Malzemelerin hepsini temin etmeniz halinde karıştırmaya başlayabilirsiniz. Bunun için blender kullanmanız faydalı olacaktır. Böylece tüm malzemenin tam olarak birbiri ile karışması esas alınıyor. Arkasından da tüketim aşamalarına yönelik detaylar aktarılır. Öyle ki hafta içerisinde 2 gün sadece tüketmeniz gereklidir.

Bu tüketimler çerçevesinde gözle görülen etikleri ise;

 • Selülit sorunlarının ortadan kalkması adına da tüketimlerine yer verilir.
 • Vücudun daha sıkı bir hale gelmesi için de önerilen formülleri arasında bulunuyor.
 • Kemiklerde meydana gelen kireçlenmeler için de yine önerilen kürler arasındadır.
 • Diş ağrılarında dahi etkili olduğunu belirtmek gereklidir.
 • Eklem ağrısından yana şikayetleri bulunanların da yine tüketmelerinde fayda var.

Sonuç olarak kürlerin sadece zayıflatmak amacıyla karşınıza çıkmaması esas alınır. Bunun yanı sıra çeşitli alanlarda da faydalarının dikkat çektiği açıktır. Tüm faydalarını göz önünde bulundurarak aralarından tercihlerde bulunmanız faydalı olacaktır. Böylece zayıflamak dışında ki şikayetleriniz için de çözüm önerileri ile karşı karşıya kalmış olacaksınız. Burada sadece tüketim sürelerine dikkat ederek sonuç bulacağınızı da unutmamanız gerekir. Tam olarak formülleri üzerinden tüm talimatları göz önünde bulundurmanız ve arkasından da temin etmeniz gerekiyor.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku