Şifa Enerjisi Bioenerji Reiki Nedir? Nasıl Gönderilir? Kullanımı Nasıldır?

Kanser tedavisinde kullanılan şifa enerjisi ve iyileştirme aşamasında önemli yol kat edilmiş olmasına rağmen, henüz insanların çoğu bu bioenerjinin nelere faydalı ve iyi geldiğini tam olarak bilmemekte. Doğal şifa yöntemleri arasında kullanılan metotlara baktığımızda bir çok yöntemin, kanser tedavisinde insanlara iyi geldiği belirtilmiştir.

Şifa Enerjisi Nedir?

Enerji ile şifa yöntemleri insanlık tarihinin ilk çağlarından bugüne kadar gelen doğal şifa yöntemlerinin başında gelmektedir. Doğuştan hepimizde yaşam enerji kaynağı olsa da bunu kullanmak geliştirmek hepimizin farkında olduğu bir durum değildir. Görecelik teorisiyle ispatlandığı gibi tüm evren enerjetik bir alandır. Bugün dünyanın birçok ülkesinde hastanelerde ve terapi merkezlerinde uygulanan farklı enerji uygulamaları mevcuttur.

Şifa enerjisi birçok farklı frekansta ve farklı yollarla kullanılan tek kaynaktan alınan, kişiden kişiye uzaktan ya da temasla aktarılan enerjiyi doğru kullanma tekniğidir. İnsanların çoğu doğal enerjinin önemini tam olarak bilmemekte. Bu nedenle bu gibi enerji türleri, kişilere pozitif etki sunar. Başta yoga olmakla beraber doğal enerjisi ile pratik yapmak, insanlara huzurlu olmayı amaçlandırır.

Şifa Enerji Çeşitleri Nelerdir?

Enerji Şifaları denilince Reiki, Bio-Enerji, Kundalini-Pranik Enerji, Kozmik Şifa gibi birçok farklı isimde uygulamalar yapılsada, hepsinin farklı yöntemleri bulunmaktadır. Bu uygulamalar tek evrensel kaynaktan gelen enerjiyi farklı yöntemlerle kişi ve olaylara durumlara uygulama teknikleridir. Şifa enerjisi arasında en sık kullanılan ise reiki olarak karşımıza çıkıyor. Sizlerde reiki enerjisini kullanarak bir çok hastalık türüne pozitif bir bakış sunabilirsiniz. Bunlar arasında en önemlisi kanser tedavisinde kullanılan enerji türleridir.

Şifa Enerjisi Hangi Durumlarda Kullanılır?

Yaşam gücü enerjisinin dengeli akışını engelleyen fiziksel ve zihinsel rahatsızlıkların ilk olarak enerji bedenimizde ortaya çıktığı artık geleneksel tıp tarafından da kabul edilmektedir. Tüm varlıklar en alt düzeyde tamamen enerjiden oluşmaktadır; düşünce ve duygularımızda enerji formlarıdır ve baskılandıklarında bedenin enerji sistemindeki aksaklıklara neden olurlar. Bu aksaklıklar bir süre sonra fiziksel ve zihinsel hastalıklar olarak karşımıza çıkarlar. Şifa Enerjileri Psikolojik tüm hastalıklarda (Bipolar-Şizofreni-Panik Atak vb. ) Kanser Hastalıkları Fıtık (bel, boyun, kasık, göbek) Tüm Deri Hastalıkları Kalp Hastalıkları Tansiyon Hastalıkları Felç hastalıkları Tüm Ağrılar Kilo Problemleri Bağırsak Hastalıkları Büyü Beddua ve Lanet Enerjileri Bağımlılıklar Negatif Enerjiler (Kin, Nefret, Endişe, Kaygı, Stres, Öfke, Korku) Kemik Hastalıkları Nefes Hastalıkları İnsan İlişkileri Düzenleme Bolluk Bereket Artırma Çakra dengeleme Aura Genişletme gibi bir sürü hastalık ve olaylarda kullanılan etkili yöntemleridir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku